Pozvánka na Veľkonočnú besiedku

Autor: Lucia Kučeráková, učiteľ, 8.3.2018

Milí rodičia, deti, učitelia a ďalší spriaznenci waldorfskej školy,

dovoľujeme si Vás pozvať na tradičnú Veľkonočnú besiedku, ktorá sa bude konať v sobotu 17. marca 2018 od 10:30 do 15:00 hod v priestoroch waldorfskej školy.

Program besiedky pripravený deťmi spolu s učiteľmi začne v telocvični.

Po skončení programu tried bude telocvičňa žiť stretnutiami, rozhovormi, oddychom alebo ochutnávaním domácich lakociniek, chlebíčkov a iných pochutiniek v cukrárni a kaviarni (v prípade priaznivého teplého počasia sa bude občerstvenie podávať aj vonku v altánku). V jedálni sa bude podávať fazuľovica.

Na poschodí a v triedach sa budú predávať všakovaké vecičky a radôstky, ako aj organizovať dielničky zamerané na zdobenie stojančekov na vajíčka, výrobu vlnených zajačikov, pletenie korbáčov, zdobenie kraslíc a venčekov. Dokonca aj samotné deti budú viesť svoju dielničku – výrobu náramkov.  Pre mamičky s malými detičkami (tzv. tichá miestnosť) je vyčlenená v 1. triede.

Tešia sa na Vás „organizátori“ (šiestacki rodičia)