Otvárame Wzdelávanie !

Autor: , 1.10.2013

Milí priaznivci waldorfskej pedagogiky,

radi by sme nadviazali niť vzdelávania pre budúcich učiteľov vo waldorfskej škole, ale aj pre záujemcov o tento typ pedagogiky. Pred pár rokmi bol ukončený posledný seminár takéhoto vzdelávania na Slovensku a odvtedy bola možnosť navštevovať kurzy iba v Čechách.

Keďže na Slovensku je záujem o nové prúdy vo vzdelávaní, nové pohľady na dieťa a detstvo ako také, radi by sme znova otvorili možnosť vzdelávania aj na Slovensku. A aby mali túto možnosť aj nadšenci waldorfskej pedagogiky v iných mestách, radi by sme im túto možnosť dopriali. Iba s dostatkom waldorfských učiteľov je totiž možnosť otvoriť nové waldorfské školy.

Vďaka nadšencom, ktorí spojili svoje sily s Asociáciou priateľov waldorfských škôl a s Centrom pre vedu a vzdelávanie v Rakúsku je tu práve teraz takáto možnosť.

Príďte sa pozrieť a nultý seminár a skúste, či práve toto nie je tá cesta, ktorú hľadáte.