Výkony deviatakov pri záverečných prezentáciách.

Autor: Slávka Šebová, učiteľ, 17.6.2013

Výborná atmosféra, jedinečné výkony a nové oblasti poznania - to sú záverečné projekty deviatakov waldorfskej školy. Rozmanitosti ich záujmov zodpovedá aj pestrosť prezentovaných tém. Prvý deň sme sa  dozvedeli o činnosti Greenpeace, o otrasných životných podmienkach afrických detí, o možnostiach života vo Vesmíre a o tom, čo je to aikido. Po druhom dni sme sa stali fanúšikmi led diód, hokejbalu a flamenca. Dostali sme aj originálne pozvanie na víkendové predstavenie deviatakov Molierovho Lakomca. Zaujímavé informácie, videá, živé ukážky a pútavé rozprávania vyvolávajú množstvo otázok, na ktoré naši absolventi so znalosťou vecí odpovedajú. Pozor, ak neprídete včas, môže sa stať, že už voľné miesto na sedenie nenájdete...

Ak ste však nemohli prísť, potešte sa s nami aspoň fotkami!

Prvý deň ste mohli vidieť Sáru, Sedma, Jasmínu a Mišku. Druhý deň - Olivera, Andreja, Katku a Sáru. Tretí deň sa predstavili: Štefan, Matej, Hana, Janko a Náthan. Posledný deň zavŕšili Sofia, Henka, Saška, Samo a Riško s Adamom. Tu sú fotky: